Interaktivní tabule, výhody práce s ní II

Interaktivní tabule jsou ztělesněním představ a snů nejen učitelů, ale i žáků, kteří sní o osobnějším a individuálnějším přístupu, jenž by jim zaručil, že i ve větší skupině studentů nebo žáků si zachovají svoji individualitu a osobnost, kterou budou moci za asistence interaktivní tabule dále rozvíjet.

Interaktivní tabule, výhody práce s ní I

Co učiteli a hlavně studentům přinese práce s interaktivními tabulemi? Mnoho. Víc, než by se vešlo do několika vět, přesto je možné mezi spletitými vztahy, které proudí mezi tabulí a studenty, přes tabuli jako médium od učitele ke svým a žákům a rozvíjí osobnost učitele díky působení interaktivní tabule, najít několik zásadních výhod, pojmenovat je a definovat. Tady jsou.

Několik zaručených tipů pro práci s interaktivní tabulí

Výuka s interaktivní tabulí je pro děti zábavnou hrou, která rozvíjí jejich schopnosti  a dovednosti, učí je příjemnou formou vstřebávat nové informace, rozvíjí jejich kreativní myšlení, trénuje paměť a soustředěnost a přispívá k růstu jejich osobnosti.

Dostaňte z interaktivní tabule maximum!

Základním pravidlem, které zvýší efektivitu výuky s interaktivní tabulí, pobaví, naučí, přinese nové vjemy a zážitky a které určitě nelze vynechat je jednoduché a velmi prosté a zní takto: tabuli používejte!