Články

Zaujměte děti při výuce pomocí interaktivních tabulí

Generace Z, děti narozené od poloviny 90. let dodnes, se kromě jiných vlastností vyznačuje i velmi vysokými nároky na zaujetí a udržení pozornosti. Tento trend je patrný především právě ve výuce, proto je důležité dětem nabídnout takový obsah, který je bude bavit. A hlavně ve formě, která je bude bavit.

Číst více

Interaktivní tabule patří i do mateřských škol

Nároky dnešních dětí jsou čím dál vyšší, a to nejen na základní škole. Vše začíná už ve školce, takže rozhodně není předčasné již tam začít s jejich výukou. Ta by měla být však spíše formou zábavy, a proto jsou ideální volbou interaktivní tabule.

Číst více

Využívejte výukové programy, děti si je zamilují!

Uvažujete-li o pořízení interaktivních tabulí i do vaší školy nebo školky, jste jen kousek od posunutí úrovně výuky o úroveň výš. Interaktivní tabule, to totiž nejsou pouze tabule, na které můžete psát fixem a pouštět dětem videa dotykem prstu. Díky výukovým programům nabízejí mnohem více…

Číst více

Proč jsou vlastně interaktivní tabule interaktivní?

Slovo interaktivní se v dnešní době skloňuje snad ve spojitosti se vším. Interaktivní aplikace, interaktivní technika, interaktivní výuka i interaktivní tabule. Co ale z obyčejné tabule dělá tabuli interaktivní? Co taková tabule umí a jak dokáže děti doslova nadchnout pro výuku?

Číst více

Sectio Aurea, s.r.o.

 

Padochovská 9, 644 12 Oslavany IČ: 26231263
720 217 720 DIČ: CZ26231263
vesele@doskoly.cz