Články

Co dělat a co nedělat při práci s interaktivní tabulí II

Chybami se člověk učí a ve výuce to platí dvojnásob. Poznávání a objevování je vlastně na principu pokusu a omylu založeno. Nejen učení se, ale i vyučování by mělo být postaveno na jasných a pevných základech, kde platí určitá pravidla stejně tak jako zákazy.

Číst více

Co dělat a co nedělat při práci s interaktivní tabulí I

Výuka s interaktivní tabulí ve školkách a školách je mnohdy zcela novou zkušeností a velkou neznámou nejen pro děti, ale i pro učitele. Interaktivní tabule nabízí široké pole možností, jak ji ve výuce využít, tabule je vysoce dominantním výukovým prvkem a je proto v jejím zařazování do výuky třeba postupovat opatrně a s rozmyslem.

Číst více

Výhody interaktivních her, co u dětí rozvíjí interaktivní tabule?

Poznávání světa kolem nás za pomoci interaktivní tabule je podobné dobrodružné hře, kde je každý výkon okamžitě odměněn, čímž jsou děti motivovány k dalšímu pokroku. Učení dětí by mělo rozvíjet jejich osobnost a připravovat je už od školky na život ve velkém světě, kde je snadné se ztratit, chybí-li pevné základy, na nichž je možné dále stavět.

Číst více

Jak se nespálit při výběru interaktivní tabule

Rozhodli jste se pro pořízení interaktivní tabule pro vaši mateřskou, základní nebo střední školu? Skvělá volba! Teď ale teprve všechno začíná… Abyste se při výběru interaktivní tabule nespálili a aby na 110 % splnila svoji účel, mám pro vás 6 tipů, jak při jejím výběru postupovat.  

Číst více

Sectio Aurea, s.r.o.

 

Padochovská 9, 644 12 Oslavany IČ: 26231263
720 217 720 DIČ: CZ26231263
vesele@doskoly.cz