Články

Zaujměte děti výukou s interaktivními tabulemi

Od většiny pedagogů člověk stále slyší to samé – ach ty děti, kéž by byly takové jako dřív, kéž by je ta výuka trochu zajímala. Není se čemu divit, že nezajímá. Vědci o současných dětech říkají, že jsou tzv. sedmivteřinové, že udrží pozornost pouze 7 vteřin. Aby si děti, ale i pedagogové ve vaší škole výuku opravdu užili, zapojte do vyučování interaktivní tabule.

Číst více

Výukové programy jsou základem interaktivních tabulí

Jan Amos Komenský by se možná divil, do jak propracované podoby se nám v současnosti povedl dovést jeho názor „Škola hrou“. S využitím interaktivních tabulí je totiž výuka pro děti opravdu mnohem zábavnější a více hravá, než při někdejším používání klasických učebnic. Interaktivní tabule totiž doplňují kvalitní výukové programy, podle kterých se děti učí, aniž by si to samy uvědomovaly.

Číst více

8 důvodů, proč využívat interaktivní tabule

Interaktivní tabule jsou čím dál oblíbenějším a využívanějším prvkem ve výuce nejen na základních, ale často i v mateřských školách. Rozhodně se není čemu divit, generace dnešních dětí je náročnější než předchozí, méně soustředěná a žádá si ty nejmodernější způsoby výuky. Jedním z nich jsou i interaktivní tabule a my pro vás máme připravených 8 důvodů, proč je využívat i ve vaší škole.

Číst více

Využijte naplno vše, co interaktivní tabule nabízejí

Popularita interaktivních tabulí v posledních letech stoupá strmě vzhůru. A není se čemu divit, děti i pedagogové tuto užitečnou výukovou pomůcku doslova milují. Nejen kvůli jejímu jednoduchému ovládání a množství výukových programů, ale především proto, že děti díky ní výuka opravdu baví.

Číst více

Sectio Aurea, s.r.o.

 

Padochovská 9, 644 12 Oslavany IČ: 26231263
720 217 720 DIČ: CZ26231263
vesele@doskoly.cz